Przed skorzystaniem z sauny, warto zapoznać się z elementarnymi zasadami, które obowiązują w trakcie pobytu. Jeżeli chcesz w pełni zrelaksować się i odczuwać niepowtarzalną przyjemność z czasu spędzonego w saunie, warto wyposażyć się w tanie akcesoria do sauny sprawiające, że będzie Ci jeszcze wygodniej. Masujące pasy, specjalnie przystosowane ręczniki, nakrycia głowy czy pareo do sauny – to tylko nieliczne z naszych propozycji.

Ubiór w saunie, ręczniki

na stronę
Strona
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Ustaw kierunek malejący
 • Bestseller
 • Bestseller
  Ręcznik lniany 140x70

  Ręcznik lniany 140x70

  Ręcznik lniany na osnowie bawełnianej. Idealny w trakcie korzystania z sauny dzięki swojej wysokiej chłonności, oraz łatwości z jaką uwalnia się go ze wszelkich zabrudzeń.

  Dzięki bakterio i grzybobójczym właściwością lnu, zapewnia 100% higieny korzystania z kabin ciepła.

  Przedmiot świetny dla Saunamistrzów, którzy docenią jego wagę oraz sposób układania się w trakcie przeprowadzania rytuałów saunowych.

  Nie wymaga moczenia by uzyskać odpowiednie właściwości "lotne".

  Ręcznik w rozmiarze 140x70 cm

  Dostępny w kolorach:

  - Naturalny len

  - Biały

  - Czarny

  - Kratka

  - Paski

  199,00 zł
 • Bestseller
  Turban

  Turban

  Turban lniany to nie tylko komfortowe otulenie dla mokrych włosów. To konieczne zabezpieczenie przed przegrzaniem cebulek włosa podczas pobytu w saunie. W konsekwencji zabezpiecza przed wypadaniem włosów. Len nie alergizuje. Zapewnia znacznie większą chłonność niż bawełna. Dostępny w kolorach: - Naturalny len - Biały - Czarny - Kratka (na zdjęciu) - Paski
  89,00 zł
 • Pas masująco-peelingujący

  Pas masująco-peelingujący

  Pas masująco-peelingujący powlekany lnianymi pętelkami idealnie czyści oraz masuje powierzchnię naszych pleców. Idealny po sesji saunowej, zarówno w saunie suchej jak i łaźni parowej.
  59,00 zł
na stronę
Strona
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Ustaw kierunek malejący